...Forumda İyi vakit Geçirmek dileği İle...

...:::KÜLTÜREL FORUM:::...

Join the forum, it's quick and easy

...Forumda İyi vakit Geçirmek dileği İle...

...:::KÜLTÜREL FORUM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ünlülerin Gafları

Ünlülerin Gafları Empty Ünlülerin Gafları

Mesaj tarafından Muhammed-i Perş. Kas. 18, 2010 10:19 pm

Magazin ve medya dünyamızın ünlüleri her gün gaflarına bir yenisini daha ekliyor. İşte sizin için seçtiğimiz unutulmaz gaflar...

"Kameramanlar taşıdığımız elbiseyi çekmiyor ki kamerayı alta koyup iç organlarımızı çekmeye çalışıyor..." =">" Tugba Özay

Seren Serengil: Sevgilin nereli?
Telefonla baglanan seyirci: Kars...
Seren Serengil: Dogu tarafi oluyor degil mi?

"Sanli Tük bayragimiz sadece 1 milyona....." =">" (Aksam gazetesi reklami)

Ebru Destan: Bana göre 20 yasina kadar herkes teenage'dir...
Zaga'da bir seyirci: Do you speak Turkish?
Ebru Destan: Ayip ayip, önce Türkiye'de Türkçe konusmasini ögren!..

-"Evet tüm bölgelerimizden puan durumunu aldik sadece yurtdisi bölgemiz kaldi.." =">" (Öykü Serter)

-"Zaten her zaman ya onu bana soruyorlar ya da bana onu soruyorlar..."=">Sibel" Turnagöl (Kerem Alisik'la ilgili sorulan birsoruyu cevaplarken)

-"Kafanda onu hirs et..." =">Seren" Serengil

-"Seyretmedim, görmedim ama gördügüm kadariyla söylüyorum gol degildi..." =">" Fatih Terim (Adanaspor-Galatasaray maçi sonrasindaki toplantida)

-"Sizin karsiniza iyi çikabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptim, her geleni yaptim..." =">" Gülben Ergen

-"Sehpaya benziyor ama bunun ayakta durabilitesi yok!.."
Pinar Altug (Eline boyamasi için tutusturulan raftan bahsediyor)

"Istanbul'un 5'de yarisini gezdim.." =">" Cüneyt Arkin

"Simdiki yarismacimiz dadaslar ülkesi Erzurum'dan !!" =">" Neco

"Simdi baska bir boyuta geçelim..." RT2 Aksam Haberleri Spikeri (Bir haberden baska bir habere geçerken geçis cümlesi)

-"Tek estetiksiz mankenlerden biriyim ben" =">" Tugba OZAY

-"Taktiksiz Viken" =">" BBG'de bir pankart

-"Hazir olduktan sonra 'hazirim' deyin, gong sesini duyduktan sonra yarismaya baslayabilirsiniz..." =">" "Sans Kapiyi Çalinca" programinin sunucusu Nil Yigitbas (Sagir ve dilsiz yarismaciya söylüyor)

Metin Uca: Yol yapiminda kullanilan 4 tekerlekli araç, D biir, ikii?
Yarismaci: Drayder!..

Metin Uca: Bir örümcek tarafindan isirilip üstün güçleri olan bir kahramana dönüsen çizgi film kahramani, Ö biir, Ö ikii, Ö üüç?
Yarismaci: Örry Potter!..

Neco: Ne is yapiyorsunuz?
Yarismaci: Su an issizim Neco bey...
Neco: Harika... Süper!..("En Büyük Yarisma Bu Yarisma" adli yarismada)

-"Savas ortamlarinda silah ve savas araci ihtiyaci ön plana çıkıyor..." =">" Tuncay Özkan

-"Son derece ayrilma karari aldik..." =">" Ebru Gündes

Metin Uca: Akdeniz'de yasayan saldirgan bir köpekbaligi türü,"C"harfi?
Yarismaci: Caws!..

Milletvekili 1: Bakin burada ülkenin geleceginden bahsediyoruz.
Milletvekili 2: O zaman sen kagida resim de çiziyorsundur.
Milletvekili 1: Masaya çizmekten iyidir!.. (Meclis TV'den)

-"Biri beni çagirtip dört saat bekletse, yarim saat sonra giderdim!.." =">Ali" Sen

-"Evden ayrilmanin hemen ardindan ev tam bir dengeler silsilesi haline girdi..."=">" BBG sunucusu Öykü Serter

-"Sanki Hollywood'daki gibi program oldu yaaa..." =">" Seren Serengil

-"Suriye'nin PKK'yi Türk turizmine engel olmak için yillardir bombaladigini biliyoruz..." =">" Gülgün Feyman (Flash Haber)

Bitirim Pokemonlar (Pokemon çizgi filminden, e tabi Türkce dublajla)
*Kiz: Kabutolar Pikaçu'yu öldürdü!..
*Erkek ve ana karakter olmasi muhtemel kisi: Allah belalarini versin,kitapsizlar, namussuzlar!..
*Diken saçli kisi: Haci sen ne diyorsun bu ise yaa, adam kral çikti?
*Ana karakter: O, benim üstat yaa, iyi heriftir...

-"Uzaya bizim borumuz çikmis!.." =">" Sinan Aygün (Challanger Uzay Mekiginde bizim bor madenimizin kullanildigini anlatmaya çalisiyor)

-"Müzikte tek eksigim opera..." =">" Dogus

-"Erdogan kendini ve özünü reddeden bir Brütüs..." =">" Sevket Kazan

-"Iste eski bir sarki sizler için yepyeni bir sekilde versiyonlandi..."=">" Lokum FM'de bir DJ kizimiz

-"Geçen hafta bu taraftakini yaptirdim, bu hafta da öbürsükini yaptiracagim..."=">" Özlem Yildiz (Disine yaptirdigi dolgudan bahsediyor)

-"Ben sana bir sey diyeyim de iyice soklan..." =">" BBG Belma

Sunucu: Hilal hanim, takip mesafesi nedir peki?
Hilal Cebeci: Takip mesafesi sey, simdi mesela ben su an 40 km. hizla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 km. olmalidir...
Sunucu: Hilal hanim, bu durumda Istanbul Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir!

-"Evet sevgili seyirciler, ikinci tura baslamadan önce birinci tura basliyoruz..."=">" Ece Erken

****Konusmak ihtiyac olabilir ,ama susmak bir sanattir. ****
Goethe
Ugur çek ordan benim seyimi!.."
Sansal Büyüka
(Ekran üzerindeki kendi görüntü bindirmesinin yazinin üzerine gelmesi nedeniyle)

-"Simdi Sansal, bu Washington'dan futbolcu olmaz.. Bu adamdan reçel bile olmaz. Kalin kabuklu olur Washington'un iyisi!.."
Erman Toroglu

-"Ugurcugum su pozisyonu bi de yandan görelim taksana bi bana..."
Erman Toroglu

-"Kurtlari vurmazlar sevgili Sansal, kurtlari takip ederler kurt hep sol tarafa baka
baka, baka baka en sonunda boynu kirilir ölür.!!!! Iste Galatasarayli futbolcular da böyle, hep Fatih Terim'e bakiyorlar oynarken. En sonunda boyunlari kirilacak...."
Erman Toroglu

-"Temel uzun süre etrafindakilere hastayim, hastayim dedikten sonra bir gün ölmüs.
Öldükten sonra 'Hastayim dedim inanmadiniz bak gördünüz mü öldüm iste'!!! demis..."
Erman Toroglu

-"Seri Sapik neden sadece kizlara tecavüz ediyor?"
Star Haber

-"Istanbul'un altini üstünü metro yapacagiz..."
Ali Müfit Gürtuna

-"Evet sayin seyirciler iste bu da bir firça. Bayagi büyük bir firça çünkü burada Amerikalilarin evleri büyük. Gerçi Amerikalilarin her seyi büyük..."
Ayse Özgün'ün "Sinyal" programi sunucusu oglu

-"Gümrük Birligine ben soktum, Avrupa Birligine de ben sokarim!.."
Tansu Çiller

-"Antalya Film Festivali her sene hangi ilimizde yapilmaktadir?"
'En büyük yarisma' sorusu

-"Efenim, basiniz sag olsun!.."
Reha Muhtar (Cinnet geçirip karisini öldüren adama)

Politikacı Dalında...
1) "Füzelerle savaş kazanabilirsiniz, ama füzelerin üzerine oturamazsınız..." =">" Deniz ******
2) "Afrikalı zombiler gibi..." =">" Bülent Arınç
3) "Sekiz yıl Özal'a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin, o zaman Türkiye şahlanır..." =">" Tansu Çiller
4) "Powell'ın ziyareti daha önce yapılsaydı daha iyi olurdu, ancak bu ziyaret tam zamanında yapılmıştır..." =">" Abdullah Gül
5) "Ben 1960'larda çalışma bakanlığı yapmıştım. Yani tam hatırlamıyorum ama 1995'e kadar sürdü bu görevim..." =">" Bülent Ecevit

Kadın Sunucu Dalında...
1) "Evet, bugün perşembe, haftanın son günü, yani bugünü saymazsak..." =">" Pınar Altuğ (TRT'deki programında)
2) "Sıfır puan kazanırsanız toplam puanınıza sıfır puan ekleriz..." =">" Ebru Şallı ("Pazar Yıldızı" adlı yarışmada)
3) ''Siz ben olmuşum, ben siz olmuşsunuz..." =">" Esra Ceyhan (Huysuz Virjin'e rüyasını anlatıyor)
4) "Tuğba Özay'ı alkışlayan gruba bakıyorum. Büyük bir çoğunluğunu kadın ve erkekler oluşturuyor..." =">" Ece Erken (Passaparola'da)
5) "Bütün o elektronik şeyler aslında biraz mekanik kaçıyor..." =">" Gülben Ergen (SMS, e-card gibi yöntemlerden hoşlanmadığını belirtmek istiyor)

Erkek Sunucu Dalında...
1) "Yani şimdi sizin annenizin bütün evliliklerinden elde ettiği toplam çocuk sayısı kaç?" =">" Sinan Çetin ("Film Gibi" programında konuğa)
2) "Süreyya Ayhan sizin cinsiniz bilirsiniz..." =">" Tarık Tarcan (En Büyük Yarışma'da kadın yarışmacıya)
3) "Makul ağla!.." =">" Savaş Ay'dan (A Takımı'nda sinir krizi geçirttiği Niran Ünsal'a)
4) "Ben, aşkı iki kişinin yaşamasından yanayım..." =">" Vatan Şaşmaz
5) "Bu çocuk üçünüzden!.." =">" Erman Toroğlu ("Karar Anı" adlı programda, karı-koca ve sevgiliye söylüyor)

Erkek Şarkıcı Dalında...
1) "Siz düşük yapma halini, her şeyi olan Richard Gere'in mutluluğu Hindistan'da aramasına da benzetebilirsiniz. Düşünsenize, her şeyiniz var ama mutlu değilsiniz..." =">" Çelik Erişçi
2) "Müzikte tek eksiğim opera..." =">" Doğuş
3) "İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir..." =">" Serdar Ortaç
4) "Her sene bir sene daha geçiyor..." =">" Tarkan
5) "Ben, yıllardır süregelen ve gitgide gerileyen arabesk türkücü imajını roketlemek istiyorum. Arabaların torpidolarında en arkada duran kasetleri önlere çıkartmak istiyorum..." =">" Özcan Deniz

Kadın Şarkıcı Dalında...
1) "Estetik haramsa bütün hastaneleri kapatsınlar..." =">" Petek Dinçöz
2) "Ses, bedende en geç yaşlanan organdır..." =">" Nükhet Duru
3) "Yıllardır olmamıştı, uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon oluyor..."=">" Nil Karaibrahimgil (Kendisi Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur!)
4) "Afrika'dan yamyam getireceğiz..." =">" Ebru Gündeş (Balayına giderken)
5) "Benim o kültürsüz insanlarla işim olmaz, zaten şimdi ultrasyondan çıktım çok mutluyum..." =">" Ceylan

Manken Dalında...
1) "Kel miyim, topal mıyım gidip de yasak bir ilişki yaşayayım..." =">" Didem Taslan
2) ''Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim, ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir...'' =">" Deniz Akkaya
3) "Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti..." =">" Gizem Özdilli
4) "Bu tür şeyler gerçek hayatta da, normal hayatta da yanına yaklaşmam artı sevmem..." =">" Tuğba Özay
5) "Erkeğimi asla kahvaltısız bırakmam!.." =">" Şenay Akay

Dizi Oyuncusu Dalında...
1) "Tangoya başlarken kadınlar sağ ön, erkekler sol arka ayaklarıyla başlar..." =">" İpek Tuzcuoğlu
2) "Laf olsun diye bir şey söyleyecek bir kadın değil O, mutlaka altını doldurur!.." =">" Tamer Karadağlı (Hülya Avşar için)
3) "Şimdi ben gitsem Amerika'yı ikna etmeye çalışsam beni iplemeyecektir..." =">" Mehmet Ali Alabora
4) "****** yaşasaydı, magazin gazetecileri onun da bir frikiğini yakalardı..." =">" Nurseli İdiz
5) "Filmin finalini soran anketler internetlerde yayınlandı..." =">" Özcan Deniz

Spor Yorumcusu Dalında
1) "Ağzınla kuş tutsan... ne kuşu?! Ejderha tutsan bunlara yaranamazsınız..." =">" Ahmet Çakar
2) "Hayırlı vilayetler..." =">" Ziya Şengül (İstanbul Valisi ile
konuşurken)
3) "İyi püskürtmüş!.." =">" Şansal Büyüka (Hakeme tüküren oyuncu için)
4) "İkinci gol de Boer'un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene de Boer'un şeyinden oldu..." =">" Turgay Şeren
5) "Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem..." =">" Erman Toroğlu

Haber Spikeri Dalında...
1) "İnsan, hayvan... her canlının yavrusu ne güzel, öyle değil mi sevgili seyirciler?" =">" Defne Samyeli (Show Haber)
2) "Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu henüz belli değil..." =">" Zeynep Kasımlıoğlu
3) "Bugün çok şey oldu sayın seyirciler..." =">" Can Ataklı (Ana haberi açış cümlesi)
4) "Babayı buldunuz mu?" =">" Reha Muhtar (Babasıyla buluşturduğu kıza, haber sunduğu günlerde)
5) "Bize nasıl kullanıldığını gösterebilir misiniz lütfen?" =">" Gülgün Feyman (Kadınlar için üretilmiş prezervatifi tutarak, üretici firma yetkilisine)

* ege bir yunan gölü deeldir,
ege bir turk gölü de deeldir,
binaenaleyh ege bir göl deeldir. - suleyman demirel

* tansu çiller: yedi yedi daha ne edeerr??
kalabalik: ondöört
tansu çiller: haayyiiirr... yedi yedi daha ne edeeer?
kalabalik: ?? kirkdokuuzz
tansu çiller: haayiiirr.. bugün günlerden neee?
kalabal?k: cumartesiiii
tansu çiller: haayiiirr.. bugün ayin kaçiii??
kalabalik: yedisiii
tansu çiller: aylardan neee?
kalabalik: temmuuuuzz
tansu çiller: yedi yedi daha ne edeerr?
kalabal?k: - tansu çiller, bir 7 temmuz günü yalovalilar'a 77. il olduklari müjdesini vermeye çalisirken....

* turkiye'de petrol vardi da, tankerlerin hortumuna agzimizi dayayarak biz mi
ictik? - suleyman demirel

* "bir koyup uc alacagiz" - turgut ozal, turkiye'nin korfez savasi'na katilmasi
babinda

* erken secim olmasaydi 2084' e kadar iktidar' da kalacaktik. - ecevit

* "saadet partisi bir fabrikadir. müslüman'i aliiiir suurlu müslüman yapar.
nasil suurlu müslüman yapiyor? aliyor müslüman'i basina üç tane çivi
çakiyor. bir tanesi cihat çivisi, ikincisi haftalik toplanti çivisi, üçüncüsü de milli gazete çivisi. bir insanin basina cihat çivisi, haftalik toplanti çivisi, milli gazete çivisi çakilmissa bu insan artik suurlu müslüman olmustur..." - necmettin erbakan

* sevgili samsunlular, mubarek ramazan bayraminizi (kurban bayramidir ve
arkadan bir gorevli "kurban bayrami efem" diye hiz ilen uyarir), mubarek ramazan bayraminizi olmasa daaaaaaa en az onun kadar mubarek kurban bayraminizi kutlariiiiiiiimmm.... - tabi ki tansu ciller

* zamanin milli savunma bakani mehmet golhan ile gazeteciler :
gazeteci: efendim sehit analari da asker analari da agliyor, teror konusunda ne yapacaksiniz (gibi bir soruydu)?
mehmet golhan: benim oglum da amerika'da, benim karim da agliyor... sabretsinler!

* 60'li yillarda kibris meselesinden oturu ingiltere'yle aramiz iyi degilken ve ingiliz disisleri bakani'na kamuoyu acayip gicik olmakta iken ingiltere ziyareti donusunde gazetecilerle suleyman demirel arasinda gecen diyalog:
- efendim neden ingiliz disisleri bakani'nin elini sIktiniz?
- neresini sIkacaktik gardesim?!

* "sayin öcalan... sayin degil tabiii" - tansu ciller

Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadasimi içime alan biri değilimdir!!!
(Deniz Akkaya)
Kanada gibi denizaşırı ülkelerde çok bulundum...
(Amerika'dan Britney Spears)
Nodalıklar to, todalıklar no...
(Bülent Ecevit)
İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir...
(Serdar Ortaç)
Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim..
(Hülya Avşar)
Uzun vadede politikada iyi şeyler yapmak istiyorum. Manken arkadaşlarım da bana destek oluyor...
(Tuğba Özay)
Mozart dinlemiyorum ama Türkiye'ye gelirse konserine mutlaka giderim.(Emrah)
Şimdi de Pink Floyd ve arkadaşları söylüyor: The Wall... (TRT 3spikeri)
57. Hükümet 'tekno partilerin' açılmasına yardımcı oldu... (Bülent Ecevit)
Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiç birşeyi yok!..
(Wimbledon erkekler final maçını anlatan TRT spikeri)
Öyle bir sivilce ilacı kullanıyorum ki bir sene içicem bir daha ömür boyu hiç sivilce çıkmayacak. İşte öyle bir sivilce ilacı aldım ben...
(Güzide Duran)
Alpay arka ayağını burktu!..
Türkiye-Brezilya maçından...)
Annem bana 'O. Çocuğu!' diye bağırdığında oluşan ironiyi hiç bir zaman anlamadı...
(Jack Nicholson)
İnsan sevdiğine 'Sana geleceğine bana gelsin' der. Öyle değil midir ya? Herkesin bir bebeği vardır...
(İbrahim Tatlıses)
Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti, artık her şeye daha pozitif bakıyorum...
(Hande Ataizi)
Coly, top diye Hasan'a vurdu. Ama Hasan'ın kafası da top gibi baksana. Vurabilir insan...
(Türkiye - Senegal maçı yorumcusu Ömer Üründül)
Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz...
(Brooke Shields)
Chicago'ya gelmek istedim çünkü Chicago 52 eyaletimizden biri...
(Raquel Welch;)
Not 1: Amerika'daki eyalet sayısı50,
Not 2: Chicago eyalet değil
Ben şimdi parçayı Cengiz'in bana öğrettiği gibi okumadım. Cengiz bana bi nağmeler öğretiyor, çok değişik oluyor. Eğer öyle okursam hakikaten çok güzel oluyor...
(Seren Serengil)
Annem hakikaten çok kaliteli bir sanatçı annesi...
(Seren Serengil)
Belçikalılar sahada 4-4-2 şeklinde dizilmişler...
(İngiltere-Danimarka maçını sunan TRT spikeri)
Hadi len bir kıta okiim...
(İzzet Yıldızhan, Tgrt'deki şovunda seyircilere doğru söyledi)
Gazeteci Sorusu: 'Türkan Hanım, gözlerinizi bağışlamayı düşünür müsünüz?'
Türkan Şoray yanıtı: 'Bugün mü?'
Parlamentodan, 500'ü aşkın başbakan çıkar...
(Osman Durmuş)
'Senin ağzını yerim' toplumda çok sık kullanıldığı için böyle bir şarkı çıkarttım...
(Sinan Özen)
Vücudundan kurtul. Sadece zihnin ve ruhunla yaşa... O zaman toprağın altında nefes alabilirsin...
(Cüneyt Arkın)
Kral TV'nin sarışın, prezentabl vj'lerinden biri (Defne joy)
programında

- "Bana ne kadar değer biçersiniz?" veya "Benle evlenmek için ne kadar
başlık parası verirsiniz?" gibisinden bir soru soruyor.
Paso "Milyarlarımı, evlerimi, varımı yoğumu, herşeyimi..." filan gibi uçuk
cevaplar yağıyor. Bu sırada orta yaş civarı bir amca arıyor ve
150 - 160 milyon civarı bir rakam telafuz ediyor. Vj bu gözle görülür
değer kaybına şaşırmış bir şekilde nedenini soruyor.
Amca duruma açıklık getiriyor:
-Sen aşağı yukarı 50 - 55 kilo çekersin.
-Eeee...
-Kaşarın kilosu da 3 milyon lira civarında
Muhammed-i
Muhammed-i
(C) Administrator
(C) Administrator

Başarı Puanı Başarı Puanı : 1

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 157
Peylaşım Gücü Peylaşım Gücü : 484

Lakap Lakap : Muhammed-i
Nerden Nerden : Kültürel Forum
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/11/10